Dalyan Camping

   TR  EN
Çadır  &  Bungalow  
(Adult Only  15+)

Covid-19 Tedbirlerimiz

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Tesisimizde Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan güvenlik ve temizlik tavsiyelerine uyulmaktadır.

Temizlik

Tesisimizde Sağlık Bakanlığı tarafından tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır.

Sosyal Mesafe

Tesisimizde sosyal mesafe kuralını önemsiyor ve uyguluyoruz.

Müşteri Profilimiz

Tesisimiz 15 yaş ve üstü sakin ve keyifli vakit geçirmek isteyen, manzaranın, doğanın ve sakinliğin tadına varmak isteyen tatilciler için uygundur.

Tesisimizde nargile, piknik tüp, semaver gibi yanıcı ve kokulu ekipmanları kullanmaya, çadır ve oda önlerinde yemek pişirmeye ve mangal yapmaya, serbest ateş yakmaya, konukların birbirini rahatsız etmesini önlemek amacıyla kesinlikle izin veremiyoruz.
Ortak mutfak ve mangal alanımızda yeterli sayıda ekipmanı, ocakları, buzdolaplarını ve mangalları ücretsiz olarak biz size sunuyoruz.
Bunları kullanabilirsiniz veya kendi tabak çanak ve ekipmanınızı getirebilirsiniz.

Tesisimizde 'büyük çadır ile konaklama' konseptimize uymadığı için sadece 2-3 veya 4 kişilik çadırlar kabul edebiliyoruz. 

Tesisimize gece 23:00'ten sonra ve sabah 08:30'dan önce müşteri kabul edemiyoruz.

Tatilin başka türlüsü de mümkün!

İnsanın ruhunun ve bedeninin aynı anda iyileşebilmesi için doğaya olan ihtiyacından yola çıkarak, Dalyan Camping sizlere şehrin kaos ve stresinden, alışılageldik turistik bölgelerin kalabalığından uzakta, el değmemiş bir doğa ve tarihi-turistik merkezleri gezebileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Dalyan, Köyceğiz Gölü ile İztuzu Plajını birleştiren ana kanal üzerinde bulunur.İztuzu Plajı’na araç ile 15 dakikada (12 km), kanaldan dolmuş teknelerle ,Dalyan Deltası’ndan geçerek yarım saatte ulaşabilirsiniz.

Dalyan kanalında da yüzmek mümkündür ve bununla birlikte,İskelemizden de kanala girip yüzebilirsiniz

Tesisimiz bütün yıl açıktır.
Tesisimize 15 yaş ve üstü kabul edilmektedir.
Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Tüm konaklamalar için önceden rezervasyon yapmanızı rica ederiz.

Tesisimizde yemek servisi verilmemektedir.Tam teşekküllü mutfağımızda kendi yemeğinizi yapabilir ya da dışarıdan sipariş verebilir,çevremizdeki komşu restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Muğla’nın Ortaca İlçesine bağlı bir mahalle olan Dalyan’ın merkezi lokasyonunda bulunun Dalyan Camping sizleri Bungalov, Taş bungalov ve Çadır gibi farklı konaklama seçenekleri ile misafir etmeye devam ediyor.