Dalyan Camping

   TR  EN
Çadır  &  Bungalow  
(Adult Only  15+)

Dalyan Camping 1992’den bu yana, çizgisinden taviz vermeden, ihtiyaçlara yönelik bir takım değişiklik ve yenilikler yaparak hizmet vermeye devam etmektedir.
Dalyan merkezde yer alan tesisimiz 4 dönüm bahçe içerisinde, Kaunos Kral Mezarları’nın tam karşısında, Dalyan kanalına sıfır konumda, panoramik manzaraya sahip bir tesistir.

Bahçesinde çok sayıda meyve ve endemik türe sahip ağaçlar barındırmaktadır. (Portakal, turunç, limon, zeytin, nar, muz, mandalina, incir, Malta eriği, dut, Günlük (Sığla), Karaağaç, Çınar, Palmiye, …) ve bu bahçede Bungalov, Taş ev ve Çadır seçenekleri ile konaklamak mümkündür.

Dalyan Camping’te konaklarken bahçemizde bulunan, gerekli ve yeterli miktarda araç gerece sahip ortak müşteri mutfağında ya da mangal alanında yemeğinizi hazırlayabilir, ister bahçede yer alan yemek masalarında, dilerseniz kanal kıyısında, kral mezarları manzarasına karşı yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İşletmemiz merkezi konumda yer almasından dolayı, gerekli market ya da diğer tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulabilirsiniz.

Ve bunlarla birlikte yine nehrin kenarında yer alan Jakuzi ’den ücretsiz faydalanabilir, içeceğinizi yudumlarken, muazzam bir kanal ve Kaunos Kral mezarları manzarasına karşı, bu eşsiz keyfi siz de sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.

Dalyan Camping’te kahvaltı ve restoran hizmeti verilmemektedir. Ancak kanal kıyısında bulunan barımızdan alkollü-alkolsüz, sıcak-soğuk içecekleri temin edebilirsiniz. (Fiyatlarımız camping profiline uygun ekonomik bir şekilde belirlenmiştir.)

Misafirlerimizin konforu, huzuru ve güvenliği için belirlenen ve yılların tecrübesi ile ortaya çıkan işletme kurallarımıza herkesin uymasını ve uygulamasını rica ediyoruz. 

Kurallarımız
 

Kurallarımız

1-Tesisimize 15 yaş ve üstü bireyler kabul edilmektedir.

2-Tesis alanımız evcil hayvanlar için uygun olmadığından dolayı kabul edilmemektedir.

3-Çadır alanımız küçük çadırlar için planlandığından dolayı, çadır ölçüleri maksimum 2,5mt -2,5mt olan çadırlar kabul edilmektedir.

4-Yangın ve güvenlik tedbirleri çerçevesinde, tesisimizde küçük tüp ve propan gazlı ekipman kullanılması yasaktır. Bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ekipman, ocaklar, su ısıtıcılar ve diğer mutfak teçhizatları mutfak alanında mevcuttur. Ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

5-Aynı şekilde yine yangın ve güvenlik tedbirleri gerekçesiyle çadır ve bungalovların içinde veya önünde yemek pişirmek, mangal yapmak gibi aktivitelere izin verilmemektedir. Ortak kullanım alanında mangallarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kurallar konusunda herhangi bir esneklik gösterilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.