Dalyan Glamping ( Adult Only )
Dalyan Glamping 1992’den bu yana, çizgisinden taviz vermeden, ihtiyaçlara yönelik bir takım değişiklik ve yenilikler yaparak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dalyan merkezde yer alan tesisimiz 4 dönüm bahçe içerisinde, Kaunos Kral Mezarları’nın tam karşısında, Dalyan kanalına sıfır konumda, panoramik manzaraya sahip bir tesistir.

Bahçesinde çok sayıda meyve ve endemik türe sahip ağaçlar barındırmaktadır. (Portakal, turunç, limon, zeytin, nar, muz, mandalina, incir, Malta eriği, dut, Günlük (Sığla), Karaağaç, Çınar, Palmiye, …) ve bu bahçede Bungalov ve Glamping Çadır seçenekleri ile konaklamak mümkündür.

İşletmemiz merkezi konumda yer almasından dolayı, gerekli market ya da diğer tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulabilirsiniz.

Ve bunlarla birlikte yine nehrin kenarında yer alan Jakuzi ’den ücretsiz faydalanabilir, içeceğinizi yudumlarken, muazzam bir kanal ve Kaunos Kral mezarları manzarasına karşı, bu eşsiz keyfi siz de sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.

Dalyan Glamping’te kahvaltı ve restoran hizmeti verilmektedir. Kanal kıyısında bulunan barımızdan alkollü-alkolsüz, sıcak-soğuk içecekleri temin edebilirsiniz.

Dalyan, Köyceğiz Gölü ile İztuzu Plajını birleştiren ana kanal üzerinde bulunur.İztuzu Plajı’na araç ile 15 dakikada (12 km), kanaldan dolmuş teknelerle ,Dalyan Deltası’ndan geçerek yarım saatte ulaşabilirsiniz.

Dalyan kanalında da yüzmek mümkündür ve bununla birlikte,İskelemizden de kanala girip yüzebilirsiniz

Tesisimiz bütün yıl açıktır. Tesisimize 13 yaş ve üstü kabul edilmektedir. Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir. Tüm konaklamalar için önceden rezervasyon yapmanızı rica ederiz.

İnsanın ruhunun ve bedeninin aynı anda iyileşebilmesi için doğaya olan ihtiyacından yola çıkarak, Dalyan Glamping sizlere şehrin kaos ve stresinden, alışılageldik turistik bölgelerin kalabalığından uzakta, el değmemiş bir doğa ve tarihi-turistik merkezleri gezebileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Muğla’nın Ortaca İlçesine bağlı bir mahalle olan Dalyan’ın merkezi lokasyonunda bulunun Dalyan Glamping sizleri Bungalov ve Çadır gibi farklı konaklama seçenekleri ile misafir etmeye devam ediyor.

Misafirlerimizin konforu, huzuru ve güvenliği için belirlenen ve yılların tecrübesi ile ortaya çıkan işletme kurallarımıza herkesin uymasını ve uygulamasını rica ediyoruz.Kurallarımız

  • Tesisimize 13 yaş ve üstü bireyler kabul edilmektedir.
  • Tesis alanımız evcil hayvanlar için uygun olmadığından dolayı kabul edilmemektedir.
  • Tesisimize GECE 23:00'ten sonra ve SABAH 08:30'dan önce müşteri kabul edemiyoruz.
Kurallar konusunda herhangi bir esneklik gösterilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙