Dalyan Camping

   TR  EN
Çadır  &  Bungalow  
(Adult Only  15+)

Ekincik ve Mağaralar Tekne Turu

200,00 ₺

Bağlantılı Firmanın Tur Detayları

 Kardak Turizm olarak 2018 Turizm sezonunun başlangıcı ile bir ilke daha imza atıyoruz. Ekincik ve Mağaralar turu Dalyan iskelesinden hareket eden ve denizcilik literatüründe piyade diye tabir edilen 12 metrelik tekneler ile gerçekleştirilmektedir. 2018 Turizm sezonuna kadar Ekincik ve mağaralar tur dönüşü müşterilerimiz, "Teknelerin küçük, müşteri sayısının çok, güneşlenme minderi ve yer sayısının azlığından şikayet etmeleri" nedeniyle Firmamız, Ekincik ve Mağaralar tur programını tatil anılarınızın unutulmaz, konforlu bir anıya dönüştürmek ve hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşımak adına bu turu 25 Metre boyunda, mavi yolculukların ayrılmaz parçası Gulet tipi yelkenli teknemiz ile gerçekleştirmeye başlamıştır. Mister Kardak 02 isimli yatımız, çift direkli eksiksiz yelken donanımına sahip, 7 kabinli bir Bodrum guletidir. Mister Kardak 02 isimli yatımızda soyunma kabinleri ve Tuvaletler bayan ve erkek konuklarımız için ayrı ayrı planlanmıştır.

Sabah 09:00 / 09:15 saatleri arasında siz konuklarımızı isteğiniz doğrultusunda konaklama noktanızdan araçlarımızla alıyoruz ve Dalyan iskelesinde beklemekte olan servis teknemize ulaştırıyoruz. Ekincik ve mağaralar turuna katılacak tüm konuklarımız servis teknemizde yerini aldıktan sonra, hareket edeceğiz. Sizleri Dalyan’ın simgesi haline gelen Kaya Mezarları, sazlıklar arasındaki kıvrımlı lagün ve doğal yaşamın eşliğinde 45 dakikalık bir tekne yolculuğu ile İztuzu plajı karşısında bulunan, Delik Ada’da demirlemiş olan Mister Kardak 02 isimli Guletimize ulaştıracağız. Her müşterimize özel güneşlenme minderi hazırladık Yelkenli yatımızın güvertesinde. İsteğiniz taktirde bu turu, Yatımızın gölgelikli bölümlerinde de sürdürebilirsiniz. 10:15 gibi Delik Adadan hareket edecek yatımızın ilk durağı Mağaralar bölgesi. Mağaralara demirleyen Mister Kardak 02 sizleri doğa harikası su altı ve su üstündeki mağaralar ile buluşturmaya hazır. Şnorkel takımları keşifleriniz için sizi bekliyor. Mağaraları keşfetmek için kendinizi Ege’nin serin sularına bırakırken çam ve zeytin ağaçlarının yamaçlardaki yeşil ambiyansı eşlik edecek sizlere. Doğanın ve denizin tadını çıkarın mağaraları ve su altı dünyasını keşfederken.

Mağaralardan demir alan Mister Kardak 02, My Marina koyu, Ekincik koyu, Karaçay Koyu, Semisçe Koyu güzergahını takip ederken, berrak denizinin maviliği, yemyeşil doğanın güzelliği gözlerinizi, sıcak Ege güneşi teninizi, ılık rüzgarlar saçlarınızı ve ruhunuzu okşayacak. İkinci durağımız Kızıl burun koyuna ulaşır ulaşmaz yeni bir yüzme molası sizi bekliyor. Fethiye ve Marmaris arasında mavi yolculukların vazgeçilmez uğrak noktalarından olan Ekincik koyları, yelkenli mavi yolculuk teknelerinin uğrak ve konaklama noktaları arasında yer alan doğal bir limandır. Sizler yüzerken biz sizin için Ege mutfağından lezzetlerle süsleyeceğimiz öğle yemeğinin servisine başlayacağız. Öğle yemeğiniz açık büfe 8 çeşit soğuk meze ve salatalar ile başlayacak. Sıcacık servise sunulacak tavuk ve balık seçenekleri de hazır. İsteyen balık yer, isteyen tavuk ya da her ikisi. Afiyet olsun.

Yemek sonrası üçüncü durağımız olan Bozburun Koyuna Yelken açma vakti. Ege ve Akdeniz’in Yelkenli Mavi yolculuk serüvenini yaşama zamanı geldi. Yatımız Yelkenler açılır açılmaz, Egenin Ilık ve sakin melteminin ellerinde, eteklerini sürüyerek mas mavi sularda koşan bir gelin gibi ilerlemeye başlayacak. Sonsuz bir sessizlik, yudumlanan içecekler, damla damla geride bırakılan yorgunluklar. Tatil diye buna denir işte.

Üçüncü durağımızda verilecek son yüzme molasının ardından dönüş vakti geldi bile. Gün ne de çabuk sona erdi. Mister Kardak 02 Tur başlangıç noktamız olan Delik Ada’ya doğru ilerlerken, Doğa, Deniz, Güneş ve Mavi yolculuk deneyimi ile dopdolu geçen bu günü hafızalarınıza ve fotoğraf makinalarınıza kazımak bir başka güzel. Siz konuklarımızı Yatımızdan alarak Dalyan’a ulaştıracak servis teknelerimiz ve sonrasında da transfer araçlarımızla konakladığınız tesislere dönüş zamanı.

Detaylı bilgi ve bilet için resepsiyonumuza başvurun.

Hareket Yer ve Saati

10:00

Etkinlik Günleri

Pazar,Salı,Cuma

Dahil olanlar

Konaklama noktanızdan gidiş ve dönüş transferi, Öğle yemeği, Su altı dalış ekipmanları, Rehberlik hizmeti.

Dahil Olmayanlar

içecekler

Ne Getirmeli?

Şapka, Güneş gözlüğü, Mayo, Havlu, Güneş kremi, Fotoğraf makinesi..