Dalyan Camping

   TR  EN
Çadır  &  Bungalow  
(Adult Only  15+)

Rafting Tur Programı

250,00 ₺

Bağlantılı Firmanın Tur Detayları

Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Rafting Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzellikleri keşfetmek ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak istiyorsanız, bu tur tam size göre.

Sabah 08:00’ da başlayacak Rafting Turu için, Klimalı araçlarımız sizleri isteğiniz doğrultusunda Dalyan’da ki konaklama noktalarınızdan alacak ve macera dolu gününüz başlayacak. Dalyan’dan hareketiniz sonrası istikametimiz Dalaman çayı üzerindeki Rafting parkuru olacak. Çoruh nehrinden sonra en uzun Rafting parkuruna sahip olan Dalaman çayı bizleri bekliyor.

Bir saatlik yolculuk sonrası Kahvaltı için duraklayacağız. Kahvaltı esnasında konuklarımıza güvenlik bilgileri verilir ve sigorta formlarını imzalatılır. Bu formun imzalanmasında amaç sizlerin güvence altına alınmasıdır. Turumuza daha önce kalp rahatsızlığı geçirmiş kişiler, hamileler, astım rahatsızlıkları olanlar ve kol ya da bacaklarında platin bulunan konuklarımız katılamaz.

Kahvaltı sonrası misafirlerimize beden ölçülerine uygun ekipmanlar (Can yeleği, Kask ve Kürek) seçilerek verilir. Dalaman Çayı üzerindeki Rafting başlangıç noktasına gitmek için hazırlanan araçlarımıza botlar yüklenir ve oldukça heyecanlı, dağların arasından manzaralı ikinci seyahat baslar. Misafirlerimiz yanlarına sadece güneş kremi, sigara, çakmak gibi bizim su geçirmez çantalarımıza sığacak küçük şeyler alabilirler. Nehirde elektronik eşya kullanma gibi imkanları olmadığından Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu veya bunun gibi elektronik aletleri almamaları tavsiye edilir. 

Rafting başlangıç noktamız olan R2 - R3 - R4’e ulaşır ulaşmaz Türkçe ve İngilizce bilgilendirme brifingi verilir. Tüm konuklarımıza nehirde neler yapmaları gerektiğine yeterli bilgi verilir. Daha sonra raftlar birer, birer R2 - R3 - R4 parkurunun heyecanını yaşamak için suya indirilir. 14 km uzunlukta olan bu parkur oldukça eğlenceli, adrenalini seviyesi yüksek bir parkurdur. Çam ağaçları ile kaplı dağların arasında yer alan Dalaman Rafting Parkurunda 8 adet büyük ve zevkli düşüş noktası bulunmaktadır. Nehirde yüzme molaları da dahil olmak üzere yaklaşık 3 saat zaman geçirme şansınız olacak. 14:45 / 15:00 gibi bitiş noktasına dönmüş olacağız. Bu noktada bizi tekrar başlangıç noktasına götürecek araçlar bekliyor olacak. 20 dakika sürecek seyahat sonunda Transfer araçlarımızın olduğu bölgeye ulaşacağız.

Yemek öncesi duşlar alınır, ıslak kıyafetler değiştirilir ve biraz olsun günün yorgunluğu atılır. Ardından öğle yemeği servisimiz başlayacak. Yemekler yenirken Rafting turun video çekimleri izlenir. Dileyen misafirlerimiz bu güzel rafting macerasının anısı olarak bu video kayıtlarını alabilir.

Transfer araçlarımız sizleri Tur bitiminde sabah aldığı gibi konaklama noktalarına bırakacak. Bu güzel günü de böyle sonlandırıp vedalaşacağız.

Detaylı bilgi ve bilet için resepsiyonumuza başvurun.

Hareket Yer ve Saati

08:00

Etkinlik Günleri

Pazar,Salı,Cuma

Dahil olanlar

Konaklama noktanızdan gidiş ve dönüş transferi, Öğle yemeği, Su altı dalış ekipmanları, Rehberlik hizmeti.

Dahil Olmayanlar

içecekler

Ne Getirmeli?

Şapka, Güneş gözlüğü, spor ayakkabı, mayo, havlu, Fotoğraf makinesi, ekstralar için nakit para.