Dalyan Camping

   TR  EN
Çadır  &  Bungalow  
(Adult Only  15+)

Yengeç ve Balık Avı Tur Programı

150,00 ₺

Bağlantılı Firmanın Tur Detayları

Tatil için Dalyan’ı tercih eden, yerli ve yabancı konuklarımıza katılmalarını tavsiye ettiğimiz Tur programlarımızdan birisi de Yengeç ve Balık Avı Turudur. Tatil yapmak için tercih ettiğiniz yöremizin doğal güzelliklerini keşfetmek, Amatör balıkçılık, deniz ve gölün lezzetleri bu turun içinde sizi bekleyen güzelliklerden bazıları.

İsteğiniz doğrultusunda araçlarımız konaklama noktanızdan sizleri alabilir. Tura katılacak tüm konuklarımız teknemizdeki yerlerini alır almaz hareket edeceğiz. Tur başlangıç saatimiz 09:30. Görevli kaptanımız ve teknemiz amatör balıkçılık için beklentilerinizi eksiksiz karşılamak üzere hazır. Deniz ve göl avcılığı için gerekli olta ve yemler sizleri bekliyor. Yüzmek ya da su altı dünyasını keşfetmek isteyen konuklarımız için de her şey düşünüldü. Dalyan kanalında sazlıklar arasından başlayıp, masmavi Ege Deniziyle buluşacağımız yaklaşık 45 dakikalık tekne yolculuğu bir başka güzel. Yöremizin güzellikleri eşlik edecek gün boyu sizlere. Fotoğraf makineleriniz her an elinizi altında olsun, zira ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz çok güzel anlar bekliyor sizleri.

Mevsim, deniz, rüzgar ve balık popilasyonunun durumuna göre seçeceği ilk avlanma bölgesine demirleyecek kaptanınız. Oltalarınız ve yemleriniz hazır olsun balık avlamaya başlamak için. Zira öğle yemeği için balık tutmak lazım. Herkes kendi tuttuğu balığı yiyecek öğlen yemeğinde. Balık tutamasanız da endişe etmeyin, biz balık tutamama ihtimalini de göz önüne aldık öğle yemeği için. Serin sularla buluşmak için kendinizi Ege Denizinin berrak sularına bırakmanız yeterli. Yüzmek serbest.

Öğle yemeği vakti yaklaştı, konuklarımızın görüşleri doğrultusunda Dalyan kanalına dönme ve mangalımızı yakıp balıklarımızı pişirme vakti artık. Biz mangalda balık veya tavuk seçeneklerini pişirirken hoş kokular saracak ortamı. Sizin için av serüveni sona ermedi henüz. Kaptanımız Mavi Yengeç Avı için hazırladığımız takımları ve yemleri verecek sizlere. Mangal yanmışken, Mavi yengeç pişirip tatmamak olmaz.

Ege lezzetlerinden soğuk mezelerle süslediğimiz öğle yemeği sonrası yenge. Avına devam edeceğiz. Yöremiz sularında bol miktarda bulunan Levrek, Çupra, Kefal, Mırmır gibi balık türlerini de avlayabilirsiniz, tercih sizin. Bol bol Fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Ne çabuk geldi dönüş zamanı, su gibi akıp geçti sanki zaman. Artık takımlarımızı toplayıp Dalyan’a dönme vakti. Dalyan iskelesinde sizleri bekliyor Transfer araçlarımız. Turu bitiminde sizleri aldığı gibi konaklama noktalarına bırakacak araçlarımız. Bu güzel günü de böyle sonlandırıp vedalaşacağız.

Detaylı bilgi ve bilet için resepsiyonumuza başvurun.

Hareket Yer ve Saati

09:30

Etkinlik Günleri

Çarşamba,Perşembe,Cumartesi

Dahil olanlar

Konaklama noktanızdan gidiş ve dönüş transfer, Mangal Partisi.

Dahil Olmayanlar

içecekler

Ne Getirmeli?

Mayo, havlu, Fotoğraf makinesi, Ekstralar için nakit para.